Başarı, doğru eğitimde başlar

Her yola ilk adımla başlanır Bizde kariyer yolunuz "Train the Winner" eğitim programı ile başlar. Burada uzman kişilerden, uygulamalı olarak ve diyalog içerisinde el aletlerinizi kullanmayı öğrenirsiniz.

 

Çalışma esnasında eğitim, en başından itibaren tamamen günlük çalışmaya adapte olmanız demektir. Çok sayıda uzmanlık alanı seminerleri ve çalıştaylar size amacına uygun temel bir eğitim sağlayacaktır. Bu esnada deneyimli eğitmenler size eşlik eder.

 

Daha sonra yeteneklerinize ve becerilerinize uygun olarak kişisel sorumluluğunuzu üstlenirsiniz.

Mesleki eğitim – Geleceğinizi aktif olarak biçimlendirin

Pazarlama ve satış pratiği, uzmanlık alanı eğitimleri, yöneticilik seminerleri, kişisel gelişim pratikleri gibi bireysel mesleki gelişim olanakları becerilerinizi destekler. Koçluk programımız çerçevesinde sürekli ilgilenme, öğrenilen uzmanlık bilgisinin uygulamada tatbik edilmesi konusunda size destek sunar.

 

WALTER ACADEMY

 

İş ortaklarımızla bu dilde iletişim kuruyoruz. İş ortaklarımızla bu dilde iletişim kuruyoruz.

"Avrupa dilinde konuşuyoruz"

İş ortaklarımızla kendi dilinde iletişim kuruyoruz. Tek başına veya grup halinde kurslar sayesinde, yeni bir dil öğrenebilir veya mevcut dil bilgilerinizi iyileştirebilirsiniz. Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde (örneğin St. Petersburg, Lizbon veya Malaga) dil pratikleri eğitiminizdeki son pürüzü giderir.

Diğer bilgiler:

^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları