aksiyon ve dinamik

Nakliye Yöneticisi Nakliye Yöneticisi

Rezervasyondan ürün boşaltmaya kadar deneyimli taşımacılık müdürlerimiz her bir taşıma siparişini kontrol eder ve bu sayede sorunsuz bir uygulama gerçekleştirilir.

 

Taşımacılık müdürü olarak görevleri, tüm Avrupa'da müşteri ve taşıma ortaklarının iletişim ağının sağlanmasıdır. Sürücülerle doğrudan iletişime geçerler ve taşımacılığı tam olarak denetlerler. Tüm bilgiler kendilerine ulaşır. Bunun anlamı, günlük çalışmalarında yoğun iletişimin kendini göstermesidir. Ekip çalışmasını başarıya götüren anahtar olarak görüyoruz.

 

Küçük ekipler halinde kendi sorumluluğunuzda, adeta şirkette "girişimci" olarak çalışın (ProfitCenter). Mali hedeflerinizi planlarsınız ve ticari sorumluluk alırsınız.

 

Görevleriniz

  • Endüstri ve ticaret alanında müşteri ve taşıma ortakları arasında ara birim olarak faaliyet gösterirsiniz
  • Uluslararası taşımacılıkları organize edersiniz ve yönetirsiniz (kara taşımacılıkları ve kombine taşımacılık)
  • Kendi sorumluluğunuzda alım ve satım görüşmeleri yaparsınız
  • Tanınmış Global Player için muhatap kişisiniz
  • Tüm Avrupa'daki iş ortaklarımıza seyahat edersiniz
  • Uluslararası ürün akışlarımızı analiz eder ve daha iyi hale getirirsiniz
  • Yönetim bilgilendirme sistemimiz ile başarıyı sürekli kontrol edersiniz
play
True
http://www.lkw-walter.com.tr/-/m/images/lkw/bewerber/lkw-walter-transportmanager-intro.jpg

Stefanie K., Transport Managerin:
"Her gün, yeni güçlükler getirir. Müşterilerle ve taşıma ortakları ile yakın işbirliği sayesinde yalnızca dil bilginiz gelişmekle kalmaz, çeşitli karakterler ve kültürleri de tanırsınız. Bizde kimse tek başına odasında oturmaz, birlikte uyumlu bir ekip içerisinde çalışma yapılır. İyi bir çalışma ortamı ile her günün yenilikleri beni mutlu eder."

 

Dieter S., Transport Manager:
"İşimin çok yönlü oluşu beni işimde heyecanlandırıyor: Müşteri kazanma, taşıma ortağı ile ilgilenme, iş seyahatleri gerçekleştirme, pazarları geliştirme konuları söz konusudur. Ayrıca dil bilgimi kullanabilir ve arttırabilirim."


Diğer bilgiler:

^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları