Career ödülü Career ödülü "Best Recruiter"

Career ödülü "Best Recruiter"

Bu araştırmada LKW WALTER yine ilk sırayı aldı. Bu yıl özellikle Avusturya'nın toplam sıralamasında 3. sırayı ve tüm D-A-CH alanında test edilen en iyi 1.520 işveren arasından 5. sırayı aldığımız için son derece seçinçliyiz. Yarının potansiyel çalışanlarını odak noktasına konumlandırma çabamızın başarısı için güzel bir onay.

 

 

"Best Recruiter" ödülü neyi temsil etmektedir?

 

"Best Recruiters" Avusturya'nın en büyük işe alma araştırmasıdır. Burada yıldan yıla 500'den fazla en büyük yerli şirket kontrol düzeyi ve işe alma kalitesi bakımından değerlendirilmektedir.

 

Kariyer fuarlarında, okullarda veya üniversitelerde olduğu gibi 106 kriter bazındaki sonuçlar, online işe alma durumunun ve diğer işe alma aktivitelerinin kalitesi ve kapsamı hakkında görüş sunmaktadır. İnsan kaynakları departmanlarının başvuru sahipleri ile ilgilendiği gibi test başvuru sahiplerinin geri bildirim düzeyine desteklenir.
^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları