Açık dağ havası, temiz denizler ve taze içme suyu, Tirol bozulmamış doğayı ve saf yaşam kalitesini dolu dolu sunuyor. Zillertal veya Chiemsee gibi sevilen dinlenme mekânları hemen ev kapısının önünde bulunuyor ve Swarovski kristal dünyaları gibi tanınmış uluslararası gezi yerleri güzelliğin en son noktasıdır.

Buna rağmen Innsbruck ve Salzburg'a yakın olması sayesinde kentsel avantajların, cazip alışveriş imkanlarının veya kültürel etkinliklerin tadını çıkarmak mümkündür. Ve tabii ki çalışma yerinin yakınında yeterince iyi restoranlar, rahat barlar, canlı diskotekler ve sıra dışı kulüpler kişisel refah faktörlerini temin etmektedir.

 

İlgi çekici metropoller sorunsuzca idare edilebilir: Araç ile sadece bir saatte Münih'te, üç saatte Zürih'te ve dört saatte Viyana'da ya da Milano'dasınız.

^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları