Demiryolu/karayolu ve kısa mesafeli deniz kombine taşımacılığın avantajlarından siz de yararlanın.

1. Kendinize taşıma kapasitesi sabitleyin

Avrupa'daki TIR trafiği sürekli yoğunlaşmaktadır. Yük alanlari yoğun zamanlarda sınırlıdır. Bu nedenle kombine taşımacılıkta uzun süreli, ek yük kapasitelerini sabitleyiniz!


LKW WALTER - Arrow ButtonKombine taşımacılık şu şekilde işliyor

2. Trafik tıkanıklıklarını, sürüş yasaklarını ve trafik kısıtlamalarını unutunuz

Taşıma araçları olan demiryolu ve gemiler hafta sonları sürüş yasaklarına tabi değillerdir, gece saatlerinde veya tatil günlerinde tarif tıkanıklığı yaşamadan seyahat ederler.

3. Modern ekipman ile - kolay ve emniyetli yükleme

EN 12642 XL sertifikalı 8000 adet üzeri vinclenebilir dorse, yüklerinizin hızlı ve emniyetli bir şekilde yüklenmesini mümkün hale getirir.


LKW WALTER - Arrow ButtonKombine taşımacılıkta ekipman

4. Sizin için GPS konum belirleme dahil

Tüm dorseler telematik sistemi ile donatılmıştır. Bu şekilde ürünlerinizin nerede olduğundan her zaman haberdar olacaksınız.

5. Yükleme kapasitenizi arttırın, maliyetlerinizi azaltın

Kombine taşımacılık size 29 tona kadar yüksek bir yükleme kapasitesi sunar. Bununla birlikte yükleme ve yük boşaltma işlemlerinizi, idare masraflarınızı ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

6. Yüksek esneklikten faydalanın

İnsan kaynaklarınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmek, yükleme ve yük indirme işlemlerindeki yoğunluğu önlemek ister misiniz? Öyleyse standtrailer-sistemimizden faydalanın. Ürünlerinizi şimdi mi, sonra mı veya gece saatlerinde mi yükleyeceğinize veya boşaltacağınıza esnek bir şekilde kendiniz karar verin! Bu sayede yükleme personelinizden azami faydalanabilir, yüksek maliyetli bekleme sürelerini ve ek personel maliyetlerini önleyebilirsiniz.

7. Çevreye ve sosyal sorumluluğa olan katkınız

Karayolu taşımaclığına kıyasla egzoz gazı emisyonlarını, özellikle CO2 sera gazı etkisini önemli ölçüde azaltırsınız. "Demiryolu" kombine taşımacılığında % 55 civarı, "kısa mesafeli deniz" kombine taşımacılığında % 75 civarı. Çevre, toplum ve müşterileriniz size teşekkür edecektir! LKW WALTER - CO2 Chart

Sorularınız var mı?
Kombine taşımacılık uzmanlarımız memnuniyetle hizmetinizdedir:

Daha fazla detaya, genel bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz veya özel talepleriniz mi var? O halde iletişim formunu doldurun ve anında muhatap kişinizin iletişim bilgilerini elde edin!
Kombine taşımacılık uzmanlarımız size memnuniyetle bilgi verir!
Burada size kombine taşımacılık konusuna ilişkin soru/cevapları sunuyoruz:
Sıkça sorulan sorular (SSS)
^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları