İster Tahran, Isfahan, Bandar Abbas veya Buşehr olsun, Hazar Denizi ve Basra Körfezi arasında tüm ülkedeki mallarınızı yüklüyor ve boşaltıyoruz.

Nakliye şirketi LKW WALTER, Avrupa'daki nakliyeciniz, İran'ın tamamından tüm Avrupa ülkelerine ve ters istikametteki TIR nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Sizi optimum taşıma lojistiği ile ikna eden bir ortağa güvenin. Bu sırada sadece sizin dilinizi değil aksine iş ortaklarınızında dilini konuşuyoruz.
İran haritası İran haritası

LKW WALTER'daki avantajlarınız

  • Aktarmasız evden eve nakliyat
  • Kendi dilinizde özel hizmet
  • Optimum çalışma süreleri
  • TÜM komple yükler (FTL) için bir partner
  • GPS denetimi sayesinde yük kontrolü

İran pazarındaki ilk 10 güzergahımız

Komple yükler (FTL) için en güçlü İran nakliye güzergahları (ithalat / ihracat):
Fransa, Almanya, Avusturya, Türkiye, İtalya, İspanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Hollanda.
LKW WALTER, Avrupa'nın diğer ülkelerinde de günlük cıkış organize ediyor!

İran nakliyeleriniz için teklifinizi burada bulabilirsiniz!

Bugünden İran'dan veya İran'a TIR nakliyatlarınız için bağlayıcı olmayan bir teklif alın. Formu tamamen doldurun ve dört saat içerisinde sizinle irtibata geçecek muhatap kişinizin iletişim bilgilerini anında elde edin (Pazartesi-Cuma Saat 08.00 ile 17.00 arası).
teklif almak için buraya tıklayın

LKW WALTER - İran TIR nakliyeleri için nakliye şirketiniz (nakliyeci) > daha fazla detay:

Duisburg'da sürücü eğitim programı (Almanya) Duisburg'da sürücü eğitim programı (Almanya)

Karayolunda daha fazla güvenlik için LKW WALTER mı?

Büyük taşıma organizasyonu olarak karayolunda güvenlik bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sürücü eğitimi için kapsamlı bir program ve bir sürücü el kitabı geliştirdik. Bunun dışında TIR sürücüleri için iyileştirilmiş çalışma koşullarının veya Avrupa'da karaya yanaşma güvenliğinin standartlaştırılması üzerinde çalışılan Avrupa çalışma gruplarında etkiniz.
LKW WALTER'da İş Toplantısı LKW WALTER'da İş Toplantısı

LKW WALTER ne kadar esnek faaliyet gösteriyor?

LKW WALTER'da iletişim yolları kısadır. Tüm kararlar hızlı ve duruma uygun olarak alınır. LKW WALTER'da Key Account Management, Sales Management ve Transport Management tek çatı altında yer alır. Bunun dışında müşterilerimiz, sürücülerimiz ve yükleme ve boşaltma birimlerimizle her gün iletişim halindeyiz.
Ekip toplantısında Nakliye Yöneticisi Ekip toplantısında Nakliye Yöneticisi

LKW WALTER'da bir fiyat listesi var mı?

Her taşıma tamamen özel taleplerle (ekipman, çözüm süresi, miktar, yükleme/yük boşaltma penceresi v.s.) bireyseldir. Taşıma maliyetleri pazar durumuna göre hızla değişiklik gösterebilir. Bu nedenle LKW WALTER sabit fiyat listesi olmadan çalışır. Taşıma müdürümüz sizin için en iyi fiyat/hizmet endeksi ile çözüm için çaba sarfetmektedir.
Wiener Neudorft'ta merkezi LKW WALTER'in gece görünümü Wiener Neudorft'ta merkezi LKW WALTER'in gece görünümü

LKW WALTER'ın şubeleri var mı?

Etkinlik ve esneklik nedenlerinden dolayı LKW WALTER tüm taşıma işlemlerini Viyana'daki Wiener Neudorf merkezinden ve Tirol'deki Kufstein işletmesinden yönetir. Aynı zamanda düzenli olarak müşterilerimizi yerinde ziyaret ederiz. Tüm Avrupa'da günde 100'den fazla bireysel miting gerçekleşmektedir.

Sorularınız var mı?
İran uzmanlarımız memnuniyetle hizmetinizdedir:

Daha fazla detaya, genel bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz veya özel talepleriniz mi var? O halde iletişim formunu doldurun ve anında muhatap kişinizin iletişim bilgilerini elde edin!
İran uzmanlarımız size memnuniyetle bilgi verecektir!
Burada size nakliye konusuna ilişkin soru/cevapları sunuyoruz:
Sıkça sorulan sorular (SSS)
^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları