Taşımadan sorumlu uzmanlarımız mallarınızın yüklemesini ve boşaltılmasını Priştine’de ülkenin diğer noktalarında olduğu kadar mükemmel organize etmektedir.

Nakliye şirketi LKW WALTER, Avrupa'daki nakliyeciniz, Kosova'nın tamamından tüm Avrupa ülkelerine ve ters istikametteki TIR nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir. Taşımadan sorumlu uzmanlarımızın uzun süreli Doğu Avrupa deneyimi size optimum süre garantisi sunmakla kalmaz. Aksine kusursuz taşıma kontrolü de garanti eder.
Kosova haritası Kosova haritası

LKW WALTER'daki avantajlarınız

  • Tüm Avrupa lisanlarını konuşuyoruz.
  • Tüm Avrupa’da nakliye çözümleri – "one-stop-shop"
  • Optimum nakliye lojistiği sayesinde rekabete açık yük fiyatları
  • Doğu Avrupa nakliye işlerinde 60 yılı aşkın tecrübe
  • Optimum çalışma süreleri

Kosova pazarındaki ilk 10 güzergahımız

Komple yükler (FTL) için en güçlü Kosova nakliye güzergahları (ithalat / ihracat):
Birleşik Krallık, Türkiye, Bulgaristan, Slovakya, Bosna-Hersek, İtalya, İspanya, Hırvatistan, Almanya, Romanya.
LKW WALTER, Avrupa'nın diğer ülkelerinde de günlük cıkış organize ediyor!

Kosova nakliyeleriniz için teklifinizi burada bulabilirsiniz!

Bugünden Kosova'dan veya Kosova'ya TIR nakliyatlarınız için bağlayıcı olmayan bir teklif alın. Formu tamamen doldurun ve dört saat içerisinde sizinle irtibata geçecek muhatap kişinizin iletişim bilgilerini anında elde edin (Pazartesi-Cuma Saat 08.00 ile 17.00 arası).
teklif almak için buraya tıklayın

LKW WALTER - Kosova TIR nakliyeleri için nakliye şirketiniz (nakliyeci) > daha fazla detay:

Çalışanlarımız 35'ten fazla dil konuluyor Çalışanlarımız 35'ten fazla dil konuluyor

LKW WALTER hangi dilleri konuşuyor?

LKW WALTER'da 40'tan fazla ülkeden çalışan istihdam edilmektedir, uygun taşıma maliyetlerine, hızlı ürün devralmaya ve en uygun çözüm sürelerine yönelik taleplerinizi 35'ten fazla dilde anlamaktadırlar. Yakın Doğu'daki hedef pazarlara, Kuzey Afrika'ya, Orta Asya'ya ve Rusya'ya komple yük taşımacılığı için önemli olan her dili doğal olarak konuşuyoruz.
Komple yük nakliyelerinizin merkezi dağıtımı Komple yük nakliyelerinizin merkezi dağıtımı

"Tek elden" ne demektir?

LKW WALTER tüm Avrupa ülkelerine ve Rusya'ya, Orta Asya'ya, Yakın Doğu'ya ve Kuzey Afrika'ya komple yüklerinizin dispozisyonunu üstlenmektedir. Şirketinizin merkezinin nerede olduğunun önemi yoktur. Avrupa'nın her yerinden ileri düzeyde eğitimli çalışanlarımız rezervasyondan siparişe kadar siparişlerinizden sorumludur ve sizinle kendi dilinizde ilgilenir.
Ekip toplantısı Ekip toplantısı

Taşıma maliyetleri ne kadar yüksek?

En uygun fiyat/hizmet endeksimiz, LKW WALTER'in komple yük taşımacılığında Avrupa'nın öncü nakliyecisi olmasının ana nedenlerinden biridir. Ring seferleri, akılcı koordinasyon ve modern bir planlama yazılımı sayesinde boş kilometreleri minimuma indirgiyoruz ve yükü maksimuma çıkarıyoruz.
Doğu Avrupa haritası Doğu Avrupa haritası

LKW WALTER'ın Doğu Avrupa'da ne kadar tecrübesi var?

LKW WALTER'a karar verin ve komple yüklerde Avrupa'nın pazar öncüsüne güvenin. Bu şekilde Doğu Avrupa lojistiğinde 60 yılı aşkın tecrübeye ve ilgili dil bilgisine sahibiz. Rezervasyondan teslimata kadar taşıma siparişinizin her aşamasında her iki özellikten de yararlanın.

Sorularınız var mı?
Kosova uzmanlarımız memnuniyetle hizmetinizdedir:

Daha fazla detaya, genel bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz veya özel talepleriniz mi var? O halde iletişim formunu doldurun ve anında muhatap kişinizin iletişim bilgilerini elde edin!
Kosova uzmanlarımız size memnuniyetle bilgi verecektir!
Burada size nakliye konusuna ilişkin soru/cevapları sunuyoruz:
Sıkça sorulan sorular (SSS)

LKW WALTER ile komşu ülkelere de taşıma gerçeklestirin.


^ - Top

Bu web sitesi, size en iyi kullanım deneyimini sağlayabilmek için cookieler kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, cookielerin kaydedilmesini onaylıyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için: Kullanım koşulları